Hurtownia biżuterii All4silver - O nas   

All4silver jest wiodącą hurtownią biżuterii online. Założona w 2015 roku na Słowacji, nasza hurtownia szybko rozwija się w pozostałych krajach Europy Środkowo-Wschodniej - m.in. w Polsce, Czechach, Rumunii i na Węgrzech. Szeroki wybór i wysoka jakość naszego asortymentu sprawiają, że All4silver jest atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnych hurtowni, na co dowodem jest zwiększająca się z każdym dniem liczba klientów - w duże mierze małych przedsiębiorstw, m.in. sklepów z biżuterią, pamiątkami, e-shopów i innych.

Oferta All4silver: szeroki wybór i  niskie ceny

All4silver to przede wszystkim internetowa hurtownia biżuterii srebrnej 925 oraz wysokiej jakościowej biżuterii ze stali chirurgicznej. Jako renomowany sprzedawca z wieloletnim stażem, możemy pochwalić się owocną współpracą handlową z licznymi producentami. Dzięki temu, naszym klientom możemy zaoferować najkorzystniejsze ceny i największy wybór wyrobów biżuteryjnych.

Od początku działalności naszej firmy najważniejsze było dla nas zadowolenie klientów, dlatego zawsze staramy się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom i dostosowywać naszą ofertę do ich potrzeb. Do naszego katalogu stale dodajemy więc nowe produkty, tak aby oferowany przez nas asortyment odpowiadał na rynkowe zapotrzebowanie i nadążał za najnowszymi trendami w branży.

Naszą specjalnością jest biżuteria srebrna z kryształem (m.in. kryształ z Czech oraz ekskluzywne produkty z kryształami Swarovskiego z serii La Crystale), ale w ofercie naszej hurtowni biżuterii znajdziecie także kolczyki, pierścionki, wisiorki, bransoletki, biżuterię dziecięcą i wiele innych produktów ze srebra 925 oraz stali chirurgicznej.

Oferowane przez nas produkty różnią się od siebie designem oraz techniką obróbki, ale wszystkie bez wyjątku powstają z najwyższej jakości materiałów i komponentów. Zależy nam, aby nasza hurtownia biżuteria była postrzegana jako rzetelny i profesjonalny partner biznesowy, dlatego stawiamy nie tylko na ilość, ale także na jakość, poddając nasze produkty skrupulatnej kontroli jakości.

Jeśli więc szukasz dobrze zaopatrzonej hurtowni biżuterii ze stali chirurgicznej i biżuterii srebrnej, to trafiłeś pod najlepszy możliwy adres! Pamiętaj, że przy składaniu pierwszego zamówienia na naszej stronie przysługuje Ci zniżka w wysokości przynajmniej 5%. W zależności od wartości Twojego zamówienia, rabat może wynieść aż 20%! Masz pytanie? Zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: info@all4silver.com lub pod numerem telefonu: 607 960 221. Nasz profesjonalny zespół do obsługi klienta zawsze z przyjemnością Ci pomoże.